Члени ГО "Сокіл" говорили про проблеми та плани

Громадська організація «Сокіл» об’єднує учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, осіб з інвалідністю з числа ветеранів війни, АТО та ООС у м. Вишгороді та Вишгородському районі

Про це повідомляє веб-портал "vyshgorod-life.info".

Як поінформував голова організації Віктор Лук’яненко під час чергових зборів, наразі до Статуту організації внесено зміни, які дадуть можливість через створення філій значно розширити діяльність організації і тим самим охопити означені категорії в усіх населених пунктах району. Також організація нині має і виконавчий комітет, який очолила Лідія Мошковська, що, за переконанням правління, дозволить організації бути більш мобільною.

Підсумовуючи роботу організації за нинішній рік, Віктор Іванович зауважив, що наразі налагоджена належна співпраця з районною та місцевою владою, зокрема, головою Вишгородської районної ради Ростиславом Кириченком та Вишгородським міським головою Олексієм Момотом, бізнес-структурами. Це, у свою чергу, дозволило вирішити ряд питань щодо організації роботи офісу, надавати членам організації відповідну матеріальну допомогу, організовувати відповідні заходи з нагоди Дня вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС та річниці Чорнобильської трагедії.

Разом з тим він зауважив, що, як не прикро на цьому акцентувати увагу, але окремі члени організації самоусунулись від участі у діяльності організації, навіть кілька років поспіль не з’являються на загальні збори: «Перебування в організації означає активну участь в її роботі. Ми об’єднуємось для того, щоб підтримувати одне одного, долучатись до участі в загальнорайонних заходах, разом вирішувати наші проблеми, змінювати те, що нам не на користь. Але деякі особи просто до нас «записались» і ніякої активності не проявляють». Обговоривши подальшу доцільність перебування в організації шістьох осіб, присутні на зборах одноголосно проголосували за пропозицію про їх виключення.

Особливу увагу присутні приділили тим проблемам, з якими найчастіше доводиться стикатись представникам «чорнобильської» категорії, налагодженню у районі ефективної системи підтримки онкохворих, обміну «чорнобильських» посвідчень та іншим питанням, в яких організація може сказати своє вагоме слово.

Лейтмотивом всього зібрання стала думка, що на сьогодні кожен член організації має проявляти більшу активність у її роботі. Адже дослухаються до тих, хто може голосно заявити про себе насамперед активними і корисними справами.

На знімках: під час зборів ГО «Сокіл»