"КНИЖКОБУС" завітав до Вишгорода

За підтримки Вишгородської районної ради, на центральній площі міста Вишгород відбувся захід «Бібліотека на колесах «КНИЖКОБУС».

Про це повідомляє веб-портал "vyshgorod-life.info".

Проект «КНИЖКОБУС» ініційовано Федерацією Дарини Жолдак та Благодійним фондом «Коло» у співпраці з «Київпастрансом» та за підтримки ТМ «Молокія». Це інноваційний освітній хаб на колесах, що подорожує Україною і дарує дітям можливість відчути, наскільки цікавою може бути книжка і яку вона може приносити радість.

Організатори запланували час проведення на осінні канікули, щоб і в позаурочний час діти могли проводити своє дозвілля цікаво і змістовно. І це і справді було так – яскравий автобус, що стояв у центрі Вишгорода на площі Шевченка кілька годин поспіль, весь час був переповнений допитливими дітлахами, котрі з цікавістю гортали яскраві видання української книги, слухали розповіді про творчість українських письменників, грали у різноманітні ігри.

На захід завітала вишгородська письменниця Катерина Єгорушкина, у якої, до речі, сьогодні був День народження. Вона спілкувались з дітьми, розповідала про свою творчість. Від імені голови Вишгородської районної ради Ростислава Кириченка Христина Басок придбала художні твори Єгорушкіної та іншого вишгородського дитячого письменника – Сергія Скарбника і передала їх «КНИЖКОБУСу», щоб дітки і в інших містах могли познайомитися з творчістю наших земляків.

Катерина Єгорушкіна та Сергій Скарбник переконані, що дитячі книги, а, особливо, казки, примушують дітей думати, знаходити відповіді на запитання «хто ми є насправді?». Для дитини казки - це щоденне життя і саме через них вона спроможна засвоїти життєво важливі речі без моралізаторства і нудних повчань.

Активним учасником дійства стала компанія «Цар-хліб» - працівники компанії облаштували фото-зону, пригощали діток смачненькими булочками власного виробництва.

Діти та їх батьки зацікавлено відвідали захід. Ділячись враженнями, зауважували, що такі неординарні заходи дуже цікаві, привертають увагу до книги, до творчості, дякували організаторам і висловлювали сподівання, що «КНИЖКОБУС» частіше «робитиме зупинки» у Вишгороді та по всьому району, що книжки за сприяння «КНИЖКОБУСа» стукатимуть у двері шкіл та душі школярів.