Осінній призов 2019 року: скільки українських юнаків планують призвати до армії

Терміни проведення осіннього призову – з 1 жовтня по 31 грудня 2019 року

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо" за інформацією 1NEWS.

Під час осіннього призову до армії, який триватиме з 1 жовтня до 31 грудня 2019 року, на військову службу планується залучити 15 тис. 200 осіб.

Про це під час брифінгу заявив начальник управління персоналу, заступник начальника штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ Геннадій Долгашов.

“Терміни проведення осіннього призову – з 1 жовтня по 31 грудня 2019 року. Обсяги призову – 15 тисяч 200 осіб. З них 9 тис. – до Збройних сил України, 4 400 – Національна гвардія, 1000 – Державна прикордонна служба і державна спеціальна служба транспорту – 800 осіб”, – повідомив Долгашов.

Він нагадав, що призову підлягають громадяни України чоловічої статі не старші 27 років, які придатні за станом здоров’я та які не мають відтермінування від призову.

Долгашов акцентував увагу, що військовослужбовці строкової служби до виконання бойових завдань в районі проведення Операції об’єднаних сил не залучаються і залучатись не будуть.

Наразі строк служби для осіб без вищої освіти становить 18 місяців, для тих, хто має вищу освіту – 12 місяців.

Новина-flash

Пісні "Золотого віку" звучали у "Перемозі"

Напередодні Дня медичного працівника та Зелених свят народний фольклорний ансамбль «Золотий вік» з Вишгорода побував із концертною програмою у Київському спеціалізованому клінічному санаторії «Перемога».