Надія – мій компас земний… (відео)

У Вишгородському районі з концертною програмою (у Нових Петрівцях і Вищій Дубечні) побувала відома польська актриса Йоанна Моро, зачарувавши глядачів своєю відвертістю та щирістю, надзвичайно проникливим виконанням пісень на польській, російській та українській мові.

Одна з концертних програм відбулась у Вищій Дубечні завдяки підтримці депутата Київської обласної ради Андрія Пещеріна, Вишгородської районної ради та Вищедубечанського сільського голови Галини Березинець.


Сама пані Йоанна презентує себе, в першу чергу, як актрису і не вважає співачкою. Однак, глядачі і слухачі вже мали неодноразову нагоду відзначити її талант і актриси, і співачки. Як про талановиту актрису про неї заговорили після головної ролі у телесеріалі «Анна Герман. Тайна білого ангела». А згодом Йоанна почала виконувати й пісні своєї героїні. Тепер же її репертуар – це десятки пісень російською, польською і, що особливо приємно, українською мовою.

Глядацьку залу актриса зачарувала вже самою своєю появою - струнка дівоча постава (навіть не віриться, що вона вже мати двох хлопчиків) і щира усмішка, а коли вже зазвучав і її голос з неперевершеним «Ехо любові» Анни Герман… Далі можна не говорити, бо це треба було тільки слухати…

Як у теплому родинному колі актриса розповідала про своє життя і творчість, своє світобачення, акцентуючи увагу на тому, що треба завжди мати надію, бо «надія - наш компас», треба боротися за себе і за свою любов, бо любов дуже багато дає в житті. І пісні її – просякнуті любов’ю і мудрістю, життєстверджуючі і повчальні. Актриса – дуже оптимістична і емоціональна, дуже… різна і дуже «своя»… Але саме це і подобається в ній глядачам.

Сцену Вищедубечанського будинку культури розділив з Йоанною Моро український гурт G-ART (Директор колективу заслужена артистка України Ірина Павловська). Його виступ – запальна суміш експресії і нестандартності. Як пишуть про них критики: «G-Art – це власні «мікси» класики і року у виконанні на цимбалах (вперше в світі), сміливі інтерпретаціі рок-хітів в академічному вокальному втіленні з оркестровим аранжуванням». А крім цимбалів тут ще й акордеон, синтезатор, гітара, сопілка і неперевершений вокал. Колектив брав участь у фестивалях та конкурсах у 15 країнах світу, дав більше 200 концертів для українських воїнів на Сході і сьогодні вважається одним з найкращих музичних колективів України.

Основа творчих програм колективу - сміливі та нестандартні рішення. Як і сьогодні - перетворити глядачів на співавторів концертної програми, співати разом з артистами улюблені пісні.

Справжнім апогеєм концертної програми стало спільне виконання гурту G-ART та Йоанни Моро пісні «Чом ти не прийшов?» українською мовою та «Гей, соколи!» - польською. Перекладу не потрібно – говорить серце і душа.

Спеціально для "Вишгород-Лайф.Інфо" Йоанна Моро дала невеличке інтерв’ю.


Новина-flash

У Вишгородському храмі натхненно звучала скрипка Кирила Стеценка

Заключним акордом святкування Дня міста у Вишгороді стала зустріч шанувальників із заслуженим артистом України Кирилом Стеценком та його виконанням музичних композицій Й.С. Баха.