ДТП на Київщині: Nissan Patrol з військовими заплигнув на Volkswagen

У Києві військові на позашляховику Nissan влетіли у Volkswagen і зупинилися на його капоті.

Про це повідомляє веб-портал "vyshgorod-life.info" з посиланням на сторінку "dtp.kiev.ua" у Faсebook.

На перетині вулиць Іллєнко та Оранжерейній сталася аварія за участю автомобілів Nissan Patrol і Volkswagen Jetta.

У салоні Nissan знаходилося четверо військових. У результаті зіткнення Patrol заїхав на капот Jetta.

ДТП сталася пізнього вечора.

За словами водія Volkswagen Jetta, він з 9-річною дитиною в салоні рухався в крайній правій смузі руху по вулиці Іллєнко в сторону станції метро «Лук'янівська». У свою чергу Nissan Patrol c чотирма військовими рухався, також в крайній правій смузі, по вулиці Іллєнко, але в бік станції метро «Дорогожичі». Чоловік за кермом Nissan вирішив повернути на вулицю Оранжерейну одразу через кілька смуг руху. Водій Volkswagen не встиг помітити небезпечний маневр позашляховика через маршрутки, яка їхала в сусідній смузі і встигла загальмувати перед Patrol. Nissan врізався в Volkswagen, відкинувши «німця» до узбіччя і зупинився на його капоті.

Одразу після зіткнення з Nissan вискочили двоє людей і зникли з місця аварії. Крім того, чоловіки, які перебували в салоні позашляховика, скрутили з машини військові номери і спробували заховати їх у кущах.

У Volkswagen Jetta розбита все передня частина і зім'ятий капот. Nissan Patrol отримав пошкодження правого боку, також постраждала ходова автомобіля.

Новина-flash

Під Києвом змагатимуться кінні каскадери

5 і 6 жовтня Древній Київ у Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує на фестиваль кінно-трюкового мистецтва «Кентаври».