У столиці закриють рух швидкісного трамвая на Борщагівку на шість місяців

Відсьогодні почнеться капітальний ремонт шляхопроводу на перетині проспектів Комарова і Леся Курбаса із залізницею Київ-Волинський-Святошин, через що буде обмежено рух транспорту

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо" з посиланням на прес-службу Київської міської держадміністрації.

Як повідомили в КК "Київавтодор", рух в напрямку центру міста через міст буде закрито з 00:00 22 червня.

У комунальному підприємстві уточнили, що першим етапом робіт буде ремонт трамвайного полотна, тротуарів і проїжджої частини в напрямку центру міста, який планується завершити до кінця поточного року.

У зв'язку з цим з 22 червня рух трамваїв № 1 і № 3 буде обмежено.

На час реконструкції "Київпастранс" організовує короткий безкоштовний трамвайний маршрут №2 від вул. Академіка Корольова до станції "Ромена Роллана".

Також буде організовано автобусний маршрут № 3Т від станції "Кільцева дорога" до станції "Старовокзальна" через просп. Леся Курбаса та вул. Космонавта Комарова.

Ще один автобусний маршрут № 4 буде їздити від Михайлівської Борщагівки до Індустріального шляхопроводу через Відрадний проспект.

У "Київавтодорі" зазначили, що раніше міст, який закривають для транспорту, був визнаний аварійним. Востаннє шляхопровід капітально ремонтувався в 1965 році.

"Ремонтні роботи на трамвайному полотні – це першочергове завдання, щоб якомога швидше відновити рух трамваїв. З початком нового дорожньо-будівельного сезону 2020 року почнеться другий етап робіт – ремонт проїжджої частини і тротуарів у напрямку Кільцевої дороги", – зазначають в корпорації.