Київщина: Вишгород запрошує на змагання з триатлону

Місто приймає чемпіонат України з цього виду спорту вже четвертий рік поспіль

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо" з посиланням на Vyshgorod Olympic Triathlon 2018.

22-23 червня 2019 року на набережній Київського водосховища у Вишгороді відбудеться відкритий чемпіонат України з триатлону на олімпійській дистанції (дорослі, молодь) та чемпіонат України з триатлону в естафетах-мікс (дорослі, ІІІ ранг).

Змагання з триатлону — олімпійського виду спорту, який включає у себе три складові: плавання, їзду на велосипеді та біг – у Вишгороді стали традиційними і відбуваються вже четвертий раз.

Олімпійська дистанція складається з плавання — 1500 м, велогонка — 40 км та біг — 10 км.

Програма змагань (у ній можливі зміни напередодні змагань після погодження з адміністрацією):

11:40 — 12:10 реєстрація, маркування (чоловіки, жінки)

12:00 — 14:00 реєстрація, маркування (аматори)

12:00 — 12:40 транзитна зона (чоловіки, жінки)

13:00 СТАРТ (чоловіки)

13:05 СТАРТ (жінки)

14:00 — 14:30 відкриття ТЗ (аматори)

14:40 – Старт для аматорів загальний (чоловіки, жінки, команди).

Організатори наголошують на тому, шо учасники обов’язково повинні мати шоломи; гідрокостюми дозволені до температури 24°С. Для аматорів встановлений ліміт часу перебування на дистанції:

50 хв. — для плавання

2 год. 30 хв. – для плавання та велосипедної гонки.

Аматори, які беруть участь у змаганнях з триатлону, можуть отримати стартові пакети 19-20 червня за адресою: Київ, вул. Антоновича 4-6 магазин «CRAFT» Для отримання стартового пакета необхідно пред’явити ліцензію триатлоніста або страховку. Для тих, хто не придбав страховку заздалегідь, буде можливість зробити це на місці отримання стартового пакета. Для гостей, видача стартових пакетів відбудеться у Вишгороді в день змагань. Також організатори просять учасників змагань отримати стартові пакети заздалегідь, аби не створювати черг у день змагань перед стартом, і наголошують, що стартовий пакет видається при наявності ліцензії триатлоніста або при наявності довідки про стан здоров’я чи страховки.

Партнери та спонсори: Федерація триатлону України, Київська обласна державна адміністрація Вишгородська районна державна адміністрація, VPK Group, ЖК “Велесгард”, Солнце, Акваланг, Bicycle Shop Scott-Sports scott-extreme.com.ua, Nutrend, Aquasphera, Цар-Хліб, Endurans school, CRAFT, city massage service, BODO, Акваточка.