Пісні "Золотого віку" звучали у "Перемозі"

Напередодні Дня медичного працівника та Зелених свят народний фольклорний ансамбль «Золотий вік» з Вишгорода побував із концертною програмою у Київському спеціалізованому клінічному санаторії «Перемога».

«Завжди приємно спілкуватись з глядачами, які налаштовані з тобою на одну хвилю сприйняття прекрасного, знають чимало українських народних пісень і стають співучасниками концертної програми, підспівуючи артистам, - розповідає, коментуючи подію, художній керівник ансамблю Тамара Шевченко. - Такими глядачами стали минулої п’ятниці відпочиваючі та медперсонал «Перемоги», вже вдруге поспіль приймаючи у санаторії наш колектив».

«Золотий вік» на запрошення адміністрації санаторію завітав сюди вперше кілька тижнів тому. І відпочиваючі та медперсонал настільки були зачудовані і вражені виступом талановитих артистів з Вишгородщини, що запросили їх виступити на сцені санаторію й напередодні Дня медичного працівника та Зелених свят.

Основний репертуар колективу – українські народні та авторські пісні, які добре відомі контингенту відпочиваючих – в основному, людям поважного віку, які, можна сказати, виросли на усіх цих піснях. І зараз вони із задоволенням підспівували артистам, долучаючи свої голоси до запальних, веселих чи ліричних творів, пісень про «землю калинову», прекрасний український край, найріднішу людину – маму, дружбу, відданість коханню та батьківщині…

А ще цього разу самодіяльні митці включили в концертну програму вірші, написані учасницею колективу Марією Степурою, та гумористичні твори, які також були захоплено сприйняті глядачами.

Працівники санаторію та відпочиваючі сердечно дякували аматорам за виступ – навіяло доброго настрою, бадьорості та енергії, які так потрібні людям, котрі проходять у санаторії курс реабілітації після хвороб, зміцнюють своє здоров’я.

«З приємністю відгукуємось на подібні запрошення, – говорить музичний керівник колективу Віктор Туровський. – Адже таким чином ми не тільки ділимось з глядачами прекрасним, відновлюємо наші українські традиції, а й допомагаємо людям, як кажуть, «ставати на ноги». Щоб цей виступ наш став можливим, до його організації долучились Вишгородський міський голова Олексій Вікторович Момот та директор Вишгородського районного територіального центру соціального обслуговування Наталія Петрівна Рудько. Щиро дякуємо їм за підтримку».