Старопетрівчани святкують День села

Сьогодні у Старих Петрівцях святкували День села

Про це повідомляє інформаційний веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо".

Традиційно, вже 16 років поспіль, мешканці збираються в центрі села, щоб відпочити у дружному колі односельців, поспілкуватись, послухати гарний концерт, організувати дітворі цікаві забави…

Нинішнього дня також вистачало і забав та різноманітних ігор дітям, і безкоштовного морозива усім, хто долучився до свята, народні умільці представили свої витвори, торговельна мережа – різноманітні смаколимки та напої.

А ось концертна програма була по-спражньому «зірковою» - від нещодавно створеного місцевого молодіжного колективу до народного артиста України Іво Бобула, який майже на годину прикував до сцени щирих шанувальників свого мистецтва.

Односельчани щиро дякували за такий чудовий День села Старопетрівському сільському голові Ростиславу Миколайовичу Єремі - без його ентузіазму та його прагнення зробити життя села цікавішим і змістовнішим свято не вдалося б. А так воно вже стало для мешканців села доброю традицією.

До речі, Ростислав Єрема, голова Вишгородської районної державної адміністрації Вячеслав Савенок та народний депутат Ярослав Москаленко, вітаючи мешканців Старих Петрівець з Днем села, бажали усім миру, здоров’я, добра та благополуччя. І заряд та основу до всього того мешканці села отримали сьогодні в вигляді доброго настрою та позитиву від чудового заходу.