ДТП на Київщині: карколомне перекидання ВАЗу на пішоходному переході з людьми

У селищі Глеваха посеред ночі водій автомобіля ВАЗ перекинувся поруч з пішохідним переходом, де проходили пішоходи

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо" з посиланням на "Апостроф".

Свідок події розповідає, що близько 23:50 вони з подругою і дітьми переходили по "зебрі" на центральній вулиці селища, а через півхвилини почули позаду себе хлопок.

"Розвертаємось і бачимо машину, яка лежить на даху. Буквально півхвилини після нас, не дай Бог би ми йшли з дітьми пізніше або вони їхали трохи швидше, все б діти були на капоті...", – пише жінка.

У машині виявилися водій і два пасажири. На водії і одному з пасажирів помітних зовні травм не було, вони змогли вибратися з машини самі. Іншого пасажира, що сидів біля водія, витягнули з автомобіля місцеві жителі.

Також свідок події розповів, що водій до приїзду поліції викинув у кущі біту. Але копи відмовилися забрати її з собою.

"Водія посадили в поліцейську машину. Приїхав евакуатор. Виходить слідчий і каже поліцаям, що водій вже виявляється не водій і мовляв він за кермом не був. Ми запитуємо, що робити з битою, мало кого вони прибили. На що нам відповіли, мовляв можете забрати додому і погратися. Машину повантажили на евакуатор і всі поїхали", – говорить вона.

Свідки викликали поліцію вдруге, після чого копи забрали біту, проте дозволили собі лаятися в бік заявників та провели процедуру вилучення предмету, на думку автора посту, не професійно.

"Дзвоню знову на 102 і кажу, що мене турбує біта. Прислали машину (приїхала охорона) руками (БЕЗ ПЕРЧАТОК) забрали біту, поклали в машину на заднє сидіння і поїхали. Все це супроводжувалося грубістю з боку поліцейських, які весь час тикали. На зауваження, що півхвилиною раніше по пешеходці пройшли діти, вони сказали "ну так нікого ж не збили!", – скаржиться очевидець.

Новини за датою

< червня 2019 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30