Київщина відзначила день захисту дітей

Сьогодні, у перший день літа, відзначаємо чудове і світле свято – Міжнародний день захисту дітей.

І практично в кожному населеному пункті Київщини для малечі організували цікаві заходи - спортивні змагання, концертні та конкурсні програми, веселі забави.

У Катюжанці Вишгородського району гамірну малечу організатори свята зібрали на просторому майданчику неподалік сільського будинку культури. І всі, хто прийшов на свято, не пошкодували про час, проведений у дружному колі веселої непосидючої малечі.

До організатора свята – виконкому Катюжанської сільської ради – долучилась Вишгородська районна рада, компанія Цар Хліб, прихожани Церкви євангельських християн-баптистів села Катюжанка, місцеві депутати та бізнесмени. І всі разом організували для дітвори надзвичайно цікаве, експресивне свято. Повірте, жодна дитина на святі не сиділа і не сумувала. На дев’яти локаціях проводились різноманітні змагання, у підсумку, за результатами цих змагань, були відзначені подарунками 12 переможців у чотирьох вікових групах.

Була можливість пострибати на батуті і погратись на надувній гірці, потанцювати, пускати мильні бульбашки чи «полювати» за ними, посмакувати солодкою ватою, морозивом та смаколиками, які дітворі роздавали безкоштовно, пофотографуватись з героями мультиків і ще чимало цікавинок.

Христина Басок, вітаючи Катюжанську громаду з Міжнародним днем захисту дітей від імені голови Вишгородської районної ради Ростислава Кириченка, зауважила, що наші маленькі громадяни потребують повсякчасної уваги і підтримки, аби зростати здоровими та щасливими, стати гідними людьми та відповідальними громадянами України. І сьогодні вони мають таку підтримку і увагу від місцевої та районної влади.

Новина-flash

Київщина: у Вишгороді змагаються нацгвардійці

І вперше в історії Нацгвардії в змаганнях беруть участь – військовослужбовці-жінки.