З піснями – до відпочиваючих

Днями народний вокальний колектив «Золотий вік» та колектив бального танцю «Світлинка» побували з концертною програмою у санаторії для ветеранів «Перемога» на Київщині.

Виступи цих колективів завжди приємно радують глядачів Вишгородщини. Добре відомі вони і за межами нашого Вишгородського краю. Тож і не дивно, що їх часто запрошують виступити перед виробничими колективами, на професійні свята чи на День села.

«Золотий вік» (музичний керівник Віктор Туровський, художній керівник Тамара Шевченко) та «Світлинка» (керівник Зінаїда Крушановська), що працюють на базі Вишгородського районного будинку культури «Енергетик», завжди активно долучаються і до соціальних проектів, котрі реалізує Вишгородський територіальний центр соціального обслуговування. І ось цього разу також «соціальний аспект» - виступ перед відпочиваючими у ветеранському санаторії.

«У санаторії «Перемога» нас зустріли надзвичайно вдячні глядачі, - розповідає Тамара Шевченко. - Бурхливі оплески після кожного концертного номера, щирі усмішки, багато хто у залі підспівував нам. А після концерту довго ділилися з нами своїми враженнями. Приємно було чути, що ці враження дуже позитивні, що ми подарували людям хвилини приємного відпочинку».

Глядачі ж говорили ще й про те, що «Золотий вік» робить надзвичайно важливу справу – зберігає і примножує традиції, навчає молодь цінувати народну творчість. А ось «Світлинка» ніби покликала на вечір класичного бального танцю, зачудувавши легкістю танцю та експресивним ритмом, плавністю рухів.

Як зазначають керівники самодіяльних колективів, така поїздка стала можливою, завдячуючи підтримці Вишгородського міського голови Олексія Момота та директора Вишгородського районного територіального центру соціального обслуговування Наталії Рудько.

Наталія Петрівна, коментуючи подію, зауважує, що цьому аспекту соціальної роботи – організувати цікаве і змістовне дозвілля людей поважного віку – у терцентрі завжди приділяють значну увагу. А реалізувати цікаві проекти не складно, коли є такі майстри як «Золотий вік» та «Світлинка», де, до речі, основний склад – люди поважного віку.