Київщина: у Вишгороді демонтують незаконні заправки

Розпочато черговий демонтаж незаконно встановлених газових та дизельних заправних модулів в місті.

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо".

Буде демонтовано дві газові та дві дизельні АЗС.

Про це поінформував міський голова Вишгорода Олексій Момот, зауваживши, що цей процес продовжиться і надалі. Адже порушники-«нелегали» привозять обладнання зазвичай вночі. Встановлюють маніпулятором за 2-3 години.

А вранці люди бачать уже готові заправки, на яких, зрозуміло, не написано, що вони нелегальні. До того ж, одні заправки ліквідовуються, інші з’являються. Зокрема, трохи раніше демонтували такий об’єкт там, де потім неподалік розмістився один із мережевих супермаркетів. Це дало підставу людям думати, що заправку знищили спеціально, щоб побудувати там торгівельний заклад. Втім, через деякий час АЗС там з’явилася знову, і, як пообіцяв Олексій Момот, її теж демонтують. Тим більше, що незаконні заправки з’являються небезпечній близькості до інших об’єктів.

Власники автівок також підтримують процес демонтажу незаконних заправок, бо ж, як з’ясувалось, це небезпечно не лише для людей (техніка безпеки там надто сумнівна), а ще й для… машин, через неякісне пальне. «Все правильно роблять, а то цим заправишся, а на ранок дивуєшся, чому машина не їде», підтримують вишгородці своїми коментарями у Фейсбуку такі дії міської влади.