У Вишгородському районі проходить акція "Безпека на дорозі – безпека життя"

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху співробітники Вишгородського відділу поліції розповідають школярам та вихованцям дитсадків, як правильно переходити дорогу, їздити на велосипеді, навіщо потрібні ремені безпеки й світловідбиваючі елементи на одязі та інші деталі безпеки на дорозі.

Акцію «Безпека на дорозі – безпека життя» у школах та дитсадках району ініціював голова Вишгородської райради Ростислав Кириченко під час робочої зустрічі з начальником Вишгородського відділу поліції ГУ Нацполіції України у Київській області Романом Бежуком.

І ось тепер поліцейські разом з відділом освіти РДА та навчальними і дошкільними закладами району почали реалізовувати цю ідею. Адже нагадування дітям про безпеку на дорозі ніколи не буває зайвим. Особливої уваги потребують молодші школярі, які нерідко ще не усвідомлюють, що порушення Правил дорожнього руху може спричинити аварійну ситуацію на дорозі.

У ході акції правоохоронці відвідують школи і дошкільні заклади, проводять заняття з учнями та малюками-дошкільнятами. Вже побували у Синяківській та Демидівській школах, Старопетрівському дитсадку. У Синякіській ЗОШ діти в ігровій формі опановували основи Правил дорожнього руху. До учнів Демидівської школи завітали інспектор ювенальної превенції Вишгородського відділу поліції та співробітник сектору реагування патрульної поліції. Вони нагадали школярам правила переходу проїжджої частини дороги, пересування тротуарами та узбіччям, розповіли про вимоги до юних велосипедистів та пасажирів.

У Старопетрівському дитячому садочку «Пролісок» правоохоронці розповіли дошкільнятам про обов'язки маленьких пішоходів і пасажирів та пояснили, чому найменшим учасникам дорожнього руху слід бути особливо уважними, дисциплінованими на вулицях та дорогах.

Малюки і школярі уважно дослухаються до порад та пояснень поліцейських, їм, як самі вони розповідають, це цікаво. А батьки, вихователі та вчителі, зауважуючи, що така інформативна акція про безпеку руху - дуже актуальна у середовищі учнів та дошкільнят, дякують її ініціаторам та організаторам.

До кінця навчального року правоохоронці за графіком планують побувати у всіх шкільних та дошкільних закладах району.