Вишгородщина: під час акції "Великоднє диво" збирали кошти для облаштування дитячого відділення ЦРЛ

За ініціативи Вишгородської районної ради та Вишгородської райдержадміністрації у Вишгороді відбулася благодійна акція «Великоднє диво».

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо".

Метою цієї акції був збір коштів на допомогу дитячому відділенню Вишгородської центральної районної лікарні. А ще вона була спрямована на збереження та розвиток народних промислів, майстерності художнього розпису писанок. І маленькі мешканці району із захопленням відвідали майстер-клас, вчилися розмальовувати головний символ Великодня – писанку.

На виставці-ярмарку майстрині Вишгородщини представили свої оригінальні вироби. Це, зокрема, іграшки, прикраси та кондитерські вироби, виконані у Великодніх мотивах, паски, оформлені квітами та Великодніми символами кошики, натуральна косметика. Відвідавши виставку-ярмарок, голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко та депутат Київської обласної ради Андрій Пещерін, котрий, до речі, також активно долучився до організації Великодньої акції, пройшлися «вулицею майстрів», придбали подарунки для своїх рідних та близьких, а також опустили пожертви до благодійної скриньки на потреби дитячого відділення райлікарні.

Учасники художніх колективів «Золотий вік», «Астерія» та «Дивина» Вишгородського районного будинку культури «Енергетик» подарували мешканцям і гостям міста невеличку художньо-музичну програму з українських народних пісень, веснянок та гаївок, якими завжди український народ святкував Великдень.