До уваги водіїв Київщини: у столиці знесуть Шулявський міст

Схеми об'їздів на період ремонту.

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо".

Починаючи з 16 березня і до кінця 2019 року в Києві закривають Шулявський міст. Переправу демонтують й побудують заново. Протягом дев'яти місяців жителям Києва доведеться об'їжджати цю ділянку через прилеглі вулиці.

Для організації нового руху автомобілів встановлять дорожні знаки і тимчасові світлофори.

Для легкового автотранспорту рух організовують наступним чином:

рух по вулиці Олександра Довженка – вулиці Вадима Гетьмана (в бік Караваєвих дач) буде здійснюватися вулицями: Антона Цедіка (вулиця Ежена Потьє), Петра Нестерова з виїздом на проспект Перемоги (на цій ділянці проспекту Перемоги буде встановлено тимчасовий світлофор), Гарматній, Виборзькій і поверненням на вулицю Вадима Гетьмана;

по вулиці Вадима Гетьмана – вулиці Олександра Довженка (в сторону вулиці Теліги) буде збережений існуючий виїзд на проспект Перемоги з можливістю прямого перетину проспекту з виїздом на вулицю Олександра Довженка (на цій ділянці також буде встановлений тимчасовий світлофор);

односторонніми будуть вулиці Антона Цедіка (Ежена Потьє) до вулиці Петра Нестерова і вулиці Петра Нестерова в напрямку проспекту Перемоги (буде встановлено тимчасовий світлофор).

Також відомо, що тролейбусний рух з боку Севастопольської площі по вулиці Вадима Гетьмана матиме кінцеву зупинку «Індустріальний міст». З боку вулиці Теліги по вулиці Олександра Довженка – кінцева зупинка «Івана Гонти».

Новини за датою

< березня 2019 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31