Спритник на Київщині, шляхом шахрайства, заволодів статутним капіталом підприємства майже у 175 млн грн

Стало відомо, що прокуратура Київщини завершила досудове розслідування стосовно чоловіка, який заволодів корпоративними правами підприємства із статутним капіталом майже 175 млн грн.

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо" за інформацією прес-служби прокуратури Київської області.

Білоцерківською місцевою прокуратурою Київської області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 37-річного жителя міста Дніпро за ч. 3 статті 206-2 КК України (Протиправне заволодіння майном підприємства).

Відомо, що зловмисник (за попередньою змовою із іншою особою) шляхом здійснення правочинів із використанням підроблених документів, в тому числі, документів та печатки приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу, протиправно заволодів корпоративними правами одного із підприємств Білоцерківського району.

У подальшому, чоловік подав фальшиву документацію держреєстратору для внесення змін до установчих документів юрособи.

У такий спосіб, підозрюваний протиправно заволодів корпоративними правами підприємства, а саме його статутним капіталом та майновими правами на нерухоме і рухоме майно загальною вартістю – майже 175 млн грн.

Крім того, діючи за аналогічною схемою, відчужив корпоративні права цього підприємства на користь третіх осіб.

Санкція статті передбачає покарання: позбавлення волі – від 5 до 10 років (з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк – до 3 років та з конфіскацією майна).

Новина-flash

У Князівстві Київська Русь відбудеться прем'єрний показ вистави "Імператор Колізею"

14 вересня 2019 року на унікальному майданчику - середньовічному амфітеатрі Древнього Києва в Князівстві Київська Русь під Києвом відбудеться прем'єрний показ вистави «Імператор Колізею» від режисера постановок «Гамлет» В. Шекспіра і «Скупий лицар» О. Пушкіна, майстра сцени, магістра театрального мистецтва – Андрієнка Олександра.