2019: посівний календар на рік

Посівний календар 2019 - чи достатньо посадити насіння у сприятливий день?

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо".

Настала пора подумати про вирощування розсади. Спочатку треба вирішувати, які культури краще вирощувати. Для того щоб отримати гарну розсаду треба створити оптимальні умови для її вирощування. Посівний календар овочевих культур (а також деяких квіткових) допоможе вибрати найбільш сприятливі дні для отримання гарного врожаю.

Для життя рослин необхідні: світло, волога, відповідний грунт, поживні речовини. Всі ці фактори взаємопов’язані і впливають на розвиток рослин. Світло необхідне рослинам для фотосинтезу, оскільки його не вистачає наприкінці зими та на початку весни. Слід облаштувати додаткове штучне освітлення за допомогою люмінесцентних ламп. Краще вирощувати розсаду на вікнах, які виходять на південь-схід, або південь-захід, куди потрапляють прямі сонячні промені. На вікнах з північної сторони рослини отримують лише розсіяні сонячні промені, що недостатньо для нормального росту.

Світла потребують томати, баклажани, перці, цибуля, капуста, селера, огірки. Світовий день повинен бути не менше 12 годин.

При вирощування розсади треба знати: чим більша рослина, тим більше їй треба води.

Посівний календар на 2019 рік – овочеві та квіткові культури

Таблиця сприятливих і несприятливих днів для посіву розсади


Новина-flash

Вишгород слухав слово Шевченка…

Вечір «Соловейко в темнім гаї сонце зустрічає…», присвячений творчості великого сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, відбувся у Вишгородському районному будинку культури «Енергетик».