До Всесвітнього дня боротьби проти раку на Вишгородщині надали матеріальну допомогу

З нагоди Всесвітнього дня боротьби проти раку голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко надав матеріальну допомогу кільком мешканцям Вишгородщини, котрі перенесли важке захворювання.

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо".

Разом із радником голови Вишгородської районної ради Христиною Басок ми передали адресантам, членам нашої організації, цю допомогу та листи-звернення від Ростислава Миколайовича безпосередньо у їх оселях.

У листі-зверненні Ростислав Миколайович засвідчив свою повагу цим людям за стремління протистояти важкій недузі і повернутись до активного життя: «Зичу вам доброго здоров’я на довгі роки. Переконаний - влада спільно з громадськістю зможе налагодити ефективну систему підтримки онкохворих, щоб допомогти їм повернути радість сьогодення».

Люди щиро дякували голові райради за підтримку та допомогу, розповідали про свої проблеми і наголошували, що увага, часом, навіть більше значить, ніж ліки. Адже людина, відчуваючи тепло рідних, увагу і підтримку влади, окрилюється надією і спроможна долати труднощі і проблеми.

Від себе особисто також хочу висловити подяку Ростиславу Миколайовичу за постійну підтримку членів та сприяння діяльності нашої організації.

Віктор ЛУК’ЯНЕНКО, голова ГО учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, осіб з інвалідністю з числа ветеранів війни, АТО, ООС «Сокіл» у м. Вишгороді та Вишгородському районі

Новини за датою

< лютого 2019 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28