Київщина: у Вишгороді провели показові навчання на кризі перед Водохрещем

Сьогодні, 17 січня, у Вишгороді відбулись спільні показові навчання співробітників поліції столичної області та працівників Державної служби надзвичайних ситуацій по забезпеченню безпеки громадян під час купання у крижаній воді.

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо" за інформацією прес-служби ГУ Нацполіції у Київській області.

На навчання завітали керівники підрозділів: очільник поліції Київщини Дмитро Ценов та начальник ДСНС столичного регіону Василь Слободяник.

Рятувальники продемонстрували та розповіли про засоби, способи рятування людей з крижаної води, надали цінні поради, вкотре нагадали про дотримання правил безпечного поводження на водних об’єктах, щоб уникнути надзвичайних подій та трагічних наслідків під час святкування християнського свята.

Щоб отриману інформацію донести на широкий загал і охопити найбільшу кількість людей, на навчання запросили представників мас-медіа.

У своєму коментарі генерал поліції третього рангу Дмитро Ценов зазначив, що на водоймищах Київської області у свято Водохреща підготовлено та упорядковано 130 місць для купання. Там будуть нести службу наряди поліції, охороняючи публічний порядок, безпеку і майно громадян.