Дякуємо небайдужим людям

За оцінками Світового банку 20 відсотків найбідніших верств жителів Землі – це люди з обмеженими можливостями, і вони вимагають до себе особливої уваги.

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо".

Міжнародний день людей з інвалідністю ми не вважаємо святом, але це нагода звернути особливу увагу на людей з обмеженими можливостями, подарувати їм добрий настрій, підтримати теплим словом.

Традиційно у цей день працівники Вишгородського територіального центру соціального обслуговування навідуються до своїх підопічних з невеликими подарунками, котрі допомагають придбати меценати, небайдужі люди та громадські організації.

Цьогоріч наші меценати посприяли тому, щоб ми могли не з порожніми руками зайти хоч до частини підопічних з обмеженими можливостями, побувати у нашому стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання. Зокрема, компанія «Альянс краси» передала нашим підопічним з обмеженими можливостями набори продукції для особистої гігієни, виготовленої компанією. Дякуємо голові правління компанії «Альянс краси» Вадиму Геращенку та всім нашим партнерам, небайдужим людям, котрі долучились до благодійної акції і заходів, приурочених Міжнародному дню людей з інвалідністю.

Наталія Рудько, директор Вишгородського територіального центру соціального обслуговування

Новини за датою

< грудня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31