Дякуємо небайдужим людям

За оцінками Світового банку 20 відсотків найбідніших верств жителів Землі – це люди з обмеженими можливостями, і вони вимагають до себе особливої уваги.

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо".

Міжнародний день людей з інвалідністю ми не вважаємо святом, але це нагода звернути особливу увагу на людей з обмеженими можливостями, подарувати їм добрий настрій, підтримати теплим словом.

Традиційно у цей день працівники Вишгородського територіального центру соціального обслуговування навідуються до своїх підопічних з невеликими подарунками, котрі допомагають придбати меценати, небайдужі люди та громадські організації.

Цьогоріч наші меценати посприяли тому, щоб ми могли не з порожніми руками зайти хоч до частини підопічних з обмеженими можливостями, побувати у нашому стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання. Зокрема, компанія «Альянс краси» передала нашим підопічним з обмеженими можливостями набори продукції для особистої гігієни, виготовленої компанією. Дякуємо голові правління компанії «Альянс краси» Вадиму Геращенку та всім нашим партнерам, небайдужим людям, котрі долучились до благодійної акції і заходів, приурочених Міжнародному дню людей з інвалідністю.

Наталія Рудько, директор Вишгородського територіального центру соціального обслуговування

Новина-flash

Київщина: юний житель області став чемпіоном України з Бойового Гопака

Маленький старопетрівчанин (Вишгородський район) Іванко Шум став чемпіоном України з Бойового Гопака.