Столична область: суд виніс покарання псевдомінеру фінустанови

Після проведення комплексу розшукових заходів підозрюваного затримали.

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо" за інформацією відділ комунікації поліції Києва.

Пригода трапилася у Подільському районі Києва. До поліції зателефонував невідомий, який повідомив про замінування банку.

За адресою прибули профільні служби, які провели перевірку будівлі й евакуювали близько трьохсот осіб. У результаті обстеження небезпечних предметів й речовин – не знайдено.

Згодом з’ясувалося, що напередодні клієнт вийшов з банку невдоволений з приводу неврегулювання особистих питань, пов’язаних з кредитом. Чоловік попрямував до таксофону, звідки зателефонував на «102» й повідомив про «замінування» фінансової установи.

У результаті розшукових заходів працівники поліції встановили лиходія, якого згодом затримали. Це – 59-річний киянин, який раніше не мав проблем із законом. Правопорушника затримали й доставили до управління поліції.

Вироком Подільського райсуду міста Києва за кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 статті 259 ( Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) КК України, псевдомінера засуджено – до трьох років позбавлення волі з іспитовим терміном півтора роки.