Оперативна інформація на сьогодні про пожежу та вибухи на території 6-го арсеналу Міноборони поблизу селища Дружба

Відомо, що станом на сьому годину, завдяки своєчасному оповіщенню населення та оперативному залученню 35 автобусів вдалося у найкоротший термін евакуювати понад дванадцять тис 500 осіб з міста Ічня й 30 прилеглих населених пунктів, що знаходяться у 16-ти кілометровій зоні.

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо" за інформацією Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

З центральної районної лікарні евакуйовано 163 хворих до лікувальних закладів селища Парафіївка.

Для прийому евакуйованих підготовлено 18 прийомних пунктів у приміщеннях шкіл, будинків культури та інших закладів Ічнянського (10 пунктів), Прилуцького (4 пункти), Бахмацького (2 пункти), Ніжинського (1 пункт) районів та міста Прилуки (1 пункт).

В 11-ти евакуаційних пунктах розміщено 2 тис 277 осіб, із них 256 дітей. У пунктах прийому організовано харчування евакуйованого населення, надається медична та психологічна допомога.

Евакуаційні заходи – тривають.

Для попередження надзвичайних ситуацій у населених пунктах поблизу складу органами влади вжито наступних заходів:

відключено від газопостачання місто Ічня та 11 населених пунктів Ічнянського району;

тимчасово припинено рух потягів через станцію Ічня;

спрямовано автотранспорт в об’їзд зони надзвичайної ситуації;

закрито повітряний простір у радіусі – тридцяти км.

З метою проведення першочергових рятувальних та інших невідкладних робіт в районі надзвичайної ситуації у найкоротший термін було зосереджено сили і засоби загальною чисельністю понад 1 тис. осіб та 212 од. техніки, у тому числі від: ДСНС – 257 осіб та 74 од. техніки.

На випадок ускладнення оперативної обстановки створено резерв ДСНС чисельністю 109 чол. та 23 од. пожежної техніки, приведено в готовність два пожежних літаки, медичні літак і вертоліт.

Підрозділами ДСНС ліквідовано п’ять пожеж за межами арсеналу, що виникли внаслідок влучання боєприпасів, у м. Ічня, у с. Августівка.

На даний час на території військового складу спостерігаються вибухи різної інтенсивності.

В резерві знаходяться сім пожежних потягів на залізничних станціях Прилуки, Конотоп, Ніжин, Київ-пасажирський, Дарниця, Полтава та Кагамлицька.

Після зменшення інтенсивності вибухів сили і засоби ДСНС розпочнуть виконання заходів з ліквідації надзвичайної ситуації.

На місці НП працює штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

На даний час інформації стосовно загиблих й постраждалого населення внаслідок надзвичайної ситуації на території військового складу – не надходило.

Новини за датою

< жовтня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31