Комунальники облаштували вишгородський дворик

У Вишгороді безперервно ведуться роботи на міських вулицях та у дворах – нещодавно закінчили реконструкцію двору по вулиці Дніпровській, 3 «а».

За кілька днів вишгородці святкуватимуть День народження свого міста. І не важливо, скільки то літ на його історичному шляху. Важливо, що місто з кожним роком молодіє, гарнішає, стає більш облаштованим, по-європейськи заповненим змістом у кожному з любов’ю оформленому куточку.

Перед Днем Вишгорода мешканці будинку по вулиці Дніпровській, 3 «а» отримали гарний подарунок від комунальників та влади міста - завершено капітальну реконструкцію двору, замінено бордюри, нове асфальтове покриття отримали тротуари навколо будинку, виходи на вулиці Шкільну та Дніпровську. Повністю переасфальтовано все покриття двору і, що дуже важливо для власників авто та діток, що граються у дворі, - розширено паркомісця і стало вільніше одним і безпечніше другим.

Причому, комунальники працювали дуже активно, іноді до пізнього вечора, щоб швидше завершити ремонт. А ще - досить акуратно, щоб, по можливості, звести до мінімуму ушкодження зеленим насадженням, які старанно висаджені мешканцями навколо будинку.

Чого ще не вистачає, так це додати трохи грунту на клумби і тоді висаджені квіти та декоративні дерева зацвітуть ще краще, радуватимуть усіх мешканців міста.