На День незалежності підопічним терцентру подарували альтанку

Чудову дерев’яну альтанку для одиноких літніх людей, котрі перебувають у стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання, змайстрували лісові господарства району.

На День незалежності підопічні стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання Вишгородського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) були далеко від гамірної вишгородської площі, де проходило одночасно два свята – і Дня незалежності України, і 45-річчя Вишгородського району. Не могли долучитись до свята, оскільки старі і немічні, багато кому з них навіть важко піднятися з ліжка. Однак і вони не залишилися без святкового подарунка – зі святкової сцени було оголошено про вручення Вишгородському територіальному центру сертифікату на альтанку, який отримала директор центру Наталія Рудько.

Ця ошатна дерев’яна різьблена альтанка стала справжньою окрасою території Димерської райлікарні, де розташовується стаціонарне відділення Вишгородського терцентру. Підопічні відділення, дякуючи за такий для них подарунок, зауважують, що тепер мають справжній казковий будиночок, де можна відпочити в спекотний день, і в надвечір’я.

Проблеми облаштування території та побуту, організації лікування і відпочинку підопічних стацвідділення постійно в полі зору керівництва району. «Ми часто обговорюємо їх з головою РДА Вячеславом Володимировичем Савенком та головою райради Ростиславом Миколайовичем Кириченком, - говорить Наталія Рудько. - Цього разу реалізувати задумане вдалося за сприяння кількох підприємств району – Дніпровсько-Тетерівського державного лісомисливського господарства, державних підприємств «Вищедубечанське лісове господарство», «Димерське лісове господарство» та «Київська лісова науково-дослідна станція». Щиро дякуємо за підтримку і допомогу їх керівникам - Василю Яковичу Юхимчику, Михайлу Петровичу Головецькому, Василю Івановичу Глущенку та Олександру Івановичу Хромуляку».

Поки що альтанку встановили на тимчасове місце, адже під неї ще потрібно зробити належну основу – фундамент чи асфальтове покриття, щоб вона довго служила підопічним стаціонарного відділення.

«Сподіваємось на підтримку в цьому питанні територіальних громад, - говорить Н.Рудько. – Адже тут проживають колишні односельчани з багатьох населених пунктів району, про яких земляки, здебільшого, пам’ятають і намагаються підтримати в їх одинокій старості».

Олександр КОНОНЕНКО.

На знімку: альтанку у Будинку престарілих