Київщина: Вишгородський історико-культурний заповідник – учасник проекту українсько-китайської співпраці

Починаючи з 19 липня, на Україні проходить низка українсько-китайських культурних проектів.

Про це інформує "Вишгород-Лайф.Інфо".

Серед них – експозиція картин «Європейські враження китайського мандрівника» Лі Гена, що відкрилась у Музеї історії Києва. Експозиція сформована з графічних робіт, виконаних у монохромній чорно-білій гамі, зображує українські пейзажі і культурних об’єктів. Про це інформує веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо" з посиланням на сторінку Влади Литовченко у Фейсбук.

Митці, діячі науки і культури, котрі побували на виставці, високо оцінюючи палітру майстерності митця, відзначають велике значення культурних обмінів між Китаєм та Україною.

Валентина Єфремова - мистецтвознавець, заслужений працівник культури України, котра тісно співпрацює з китайськими митцями, і є членом художньої ради Музею Тараса Шевченка у Пекіні, наголосила на тому, що, організовуючи виставковий проект китайських художників, долучили до участі й кандидата історичних наук Владу Литовченко, керівника Вишгородського історико-культурного заповідника. Він - справжня перлина української історії і культури та надає регіональну організаційну й інформаційну підтримку проекту, як елементу культурної народної дипломатії, котра допомагає народи й країни зближувати, сприяє глибшому взаєморозумінню і обміну цінностями культури.

Виставка «Європейські враження китайського мандрівника» працюватиме до 30 липня.

Новини за датою

< липня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21
23 24 25 26 27 28 29
30 31