"Сучасний" хліб: проблеми харчування

Віктор Хрущов кандидат медичних наук, лікар-натуропат,: «Я видалив зі свого й своїх пацієнтів харчування «сучасний» хліб.

Коли ми їмо дріжджовий хліб, дріжджі, потрапляючи в нашу кров, починають розмножуватися, споживають наші вітаміни, мікроелементи, білки.

Водночас вони виділяють продукти своєї життєдіяльності – токсини, тобто, дріжджі паразитують (як різновид грибкових культур) у нашому організмі.

Сучасний хліб, я вважаю, одним з найстрашніших винаходів людства.

Дріжджі при випічці йдуть у капсули з клейковини. А в кишківнику звільняються з цих капсул й пошкоджують слизову, порушують нормальний стан мікрофлори.

Вони паразитують не тільки у кишківнику, але й живуть – в плазмі крові. Вільно розмножуються (в основному брунькуванням).

Це закінчується різними типами інтоксикації, грибковими захворюваннями, порушеннями імунітету, що призводить до багатьох хронічних хвороб й пухлинних процесів (!).

Якщо припинити їсти сучасний дріжджовий хліб – то, тільки через п’ять років ми не знайдемо дріжджових клітин у плазмі крові.

До сорокових років ХХ століття використовувалися дріжджі зовсім іншого виду. Їх ще називали «хмільними». Ці дріжджі не були антагоністами людської симбіотичної мікрофлори (тобто, не вбивали корисних бактерій, що мешкають в товстому кишківнику), але тісто піднімалось близько доби, що не влаштовувало «хлібопекарський бізнес».

Щоб інтенсифікувати виробничий процес, почали використовувати дріжджі зовсім іншого роду, які офіційно (і це відкрита інформація) вважаються «умовно патогенними мікроорганізмами, тобто такими, які викликають захворювання при певних умовах. Це те, що зараз називають «термофільними дріжджами». І тісто піднімається на таких дріжджах приблизно за годину.

Термофільні дріжджі, які використовуються зараз у хлібопеченні, є АНТАГОНІСТАМИ СИМБІОТИЧНОЇ МІКРОФЛОРИ ЛЮДИНИ.

Це означає те, що виділення цих дріжджів вбивають в товстому кишківнику ті мікроби, які мали б продукувати вітаміни, незамінні амінокислоти, корисні біологічно активні речовини і багато іншого, необхідний людському організму для повноцінного функціонування, тобто для ЗДОРОВ’Я.

Існує близько п’ятсот видів дріжджових грибів. Найбільш небезпечних для людини – близько тридцяти.

В останні роки грибковими захворюваннями страждають поголовно майже всі. І причому, аптечними ліками – вони не лікуються. За різними оцінками, розповсюдженість мікозів охоплює 80 % дорослого населення і 95 % дитячого.