"BRAVO, L' OPERETTE!" – Київський театр оперети дарує позитив і… продовжує життя

Київський національний академічний театр оперети з нагоди закриття 83-го сезону подарував глядачам незабутній гала-концерт.

На цьому концерті побували і підопічні Вишгородського районного територіального центру соціального обслуговування.

«Долучаємось до таких заходів не випадково, – говорить директор територіального центру Наталія Рудько. – Адже гасло роботи нашого територіального центру – підтримати, допомогти, вселити надію на добро. Це гасло повною мірою реалізується через Університет третього віку «Активне довголіття», при якому активно працюють факультети художньо-мистецький та здорового способу життя».

Позитивні емоції і добре здоров’я – взаємопов’язані. Адже без першого неможливо уявити другого, і навпаки. Саме тому студенти цих обох факультетів з радістю відгукуються на організовані культурно-мистецькі заходи. Гала-концерт Театру оперети, проведений у Жовтневому палаці мистецтв, саме з розряду таких позитивно заряджених «лікувальних заходів».

Творчий колектив представив на гала-концерті кращі твори театру. Це визначали і глядачі – бурхливі оплески, вигуки «браво» не стихали за кожним номером. Швидкий калейдоскоп зміни акторів-співаків, балетного та драматичного компонентів, диригентів, незмінним на сцені лишався лише оркестр, натхненно і віртуозно виконуючи музичний аспект театрального дійства.

«По суті, те, до чого ми прагнемо у нашій роботі, було сьогодні на сцені, – розповідає завідуюча відділення Територіального центру Олена Альохіна. – Це – високе мистецтво, що наповнює радістю, позитивом, дарує натхнення, налаштування на добрі справи, лікує від депресивних станів і, можна сказати, продовжує життя. До всього цього на великому екрані в супровід до кожного номера з’являлись вислови визначних людей (поети, драматурги, музиканти, політичні діячі, лікарі). Як ось, наприклад, «Життя коротке. Мистецтво – вічне» (Гіппократ), «Мистецтво змиває пил повсякденності з душі» (Пабло Пікассо), «Музика – справжня загальна людська мова» (Карл Марія фон Вебер)…».

Музика не потребує перекладу і «розшифровки», бо торкається струн самої душі. Безперечно, разом з усіма глядачами цього прекрасного концерту, цю думку розділили і підопічні територіального центру.