"Звертаюсь до всіх небайдужих громадян, громадських організацій, засобів масової інформації! Вчора відбулись безпрецедентні слідчі дії – обшуки, арешти, заміри, експертизи, розкопування могильників"...

Про це повідомляє "Вишгород.Лайф.Інфо", за зверненням у Facebook Iryna Pobidash.

"Все це стосується екоциду ТОВ "Комплекс Агромарс" ("Гаврилівські курчата"), власниками якого є родина тричі ексдепутата мільйонера-олігарха Євгена Сігала.

Ця новина мала стати торговою в усіх новинах. Але так не сталося. Впевнена, що зараз власник намагається "домовитись" із Аваковим, Луценком чи Порошенком. Лише наша підтримка може допомогти слідству не програти справу. Бо доказів там більш ніж достатньо.

Закликаю всіх вийти завтра о 10.00 до Генеральної прокуратури України на акцію-вимогу об'єктивного розслідування і правосудного рішення. До цього часу всі суди проти ТОВ "Комплекс Агромарс" програвалися. Або ж справи не доходили до суду".

Новина-flash

Київщина: в Ірпені на пожежі загинув власник будинку

До оперативно-диспетчерської служби міста Ірпінь сьогодні, в 05.09, поінформували про загорання житлового приватного будинку в Ірпені на вулиці Білокур.

Новини за датою

< червня 2018 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Новости МираКиївщина: молитва перед початком навчального року

Київщина: молитва перед початком навчального року

У неділю, 2-го вересня 2018 року, в храмі Казанської ікони Божої Матері села Старі Петрівці (Вишгородський район) після Божественної Літургії настоятель отець В...

Детальніше...
Більше новин:


Розширення Києва є небезпечним…

Розширення Києва є небезпечним…

Ірпінь, Вишневе, Бориспіль, Бровари, Буча – зможуть у перспективі приєднати до столиці. Детальніше...

Більше новин: