Київщина: територію храму у Старих Петрівцях прикрасив кований місток

Настоятель та прихожани храму Казанської ікони Божої Матері села Старі Петрівці (Вишгородський район) постійно докладають зусиль до того, щоб облаштувати та зробити ще кращим свій чудовий храм та його територію.

Храм Казанської ікони Божої Матері – унікальна споруда, розписана справжніми майстрами іконопису. Але, як кажуть, немає межі удосконаленню. Отож прихожани та настоятель отець Василь (Хомин) прагнуть щодень внести в обрамлення храму якусь нову перлинку. Останнім часом храм збагатився кількома чудовими іконами, переданими громаді благодійниками та прихожанами.

А територія храму з кожним днем стає все більш схожою на ботанічний сад, де росте чимало унікальних дерев і де радують своїм розмаїттям вишукані квіти. Ось і зараз територія храму потопає у квітучих трояндах, які нікого не лишають байдужими – посидіти біля них, помилуватись, сфотографуватись, аби на довше залишити ту красу у пам’яті і в серці.

Нещодавно територію храму доповнила нова цікава і, разом з тим, символічна композиція – кований місток, що перекинувся через невеличке штучне озерце з водограєм, що облаштували тут практично разом з відкриттям нового храму.

«У Церкві, у богослужінні нічого немає випадкового, все має свої символи, - розповідає настоятель храму отець Василь. – Сама Церква – як місток між Богом і Людиною. А наш місток символізує перехід людини від однієї іпостасі до іншої: неохрещеного – до охрещеного, неодруженого – до шлюбного, від земного життя – до небесного. Сподіваюсь, що для наших прихожан, особливо молодят, цей місточок стане своєрідним весільним рушником, на який стають, беручи шлюб».

До створення цієї цікавої композиції ландшафтного дизайну долучились місцеві майстри і отець Василь під час останнього богослужіння висловив їм вдячність за їх роботу.

Втім, за словами настоятеля храму, до створення цієї композиції, як і до інших справ по благоустрою території та оздобленню храму, мають відношення всі прихожани храму. Адже подібні речі робляться за їх пожертви, залишені у храмі.

Олександр КОНОНЕНКО.

Фото автора

Новини за датою

< червня 2018 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30