Платитимуть усі! Після запуску монетизації пільг – в Україні скасують усі пільги на проїзд

В українському транспорті після запуску монетизації пільг безкоштовний проїзд - скасують.

За проїзд громадяни, котрі мають пільги, тепер змушені будуть платити і вони занепокоєні нововведеннями, хоч і обіцяна компенсація. А ось водії маршруток – в захваті.

Розмір компенсації не є єдиним і фіксованим у всіх областях: його щорічно визначатимуть обласні та столичні адміністрації на відповідний рік. Кабінет Міністрів тільки затвердив основний принцип розрахунку проїзду на місяць: середня вартість поїздки множитиметься не менше, ніж на 30 поїздок.

Думки щодо постанови розділились. Скажімо, афганці не задоволені і оголосили, що вже мають намір страйкувати. Бо що таке 120 гривень на проїзд?

Частина пільговиків таке нововедення вітає, втім, наголошує, що потрібно механізм вдосконалювати. Також багато хто з працюючих зауважує, що 30 поїздок, наприклад, для Києва – це занадто мало, адже доводиться користуватися в день не одним, а кількома видами транспорту.

Кого повністю влаштовують зміни, так це транспортні підприємства, що виконують пасажироперевезення. Адже їм постійно доводиться чекати бюджетних відшкодувань за перевезення пільговиків. А так, гроші через водіїв без зволікань надходитимуть прямо до підприємства.

Багато хто посилається у цьому питанні на досвід Європи - там громадський транспорт оплачують всі. Звичайно, досвід гарний. Ось тільки не треба забувати, що пенсії у Європі куди більші, за українські, тож тамтешні пенсіонери можуть собі дозволити проїхатись і за гроші.

Слушною у ході висловлених пропозицій є думка про те, що за такої ситуації треба повернутись до практики видачі у маршрутках квитків за оплачений проїзд, щоб налагодити хоч якийсь облік коштів і забезпечити належні відрахування до бюджету.