Аматорський фольклорний ансамбль «Новопетрівчанка» Новопетрівського будинку культури (Вишгородський район) отримав звання «Народний».

Звання «Народний» аматорському фольклорному ансамблю «Новопетрівчанка» присвоєно за вагомий внесок у розвиток культури українського народу, високий художній рівень та виконавську майстерність.

«Відчуваємо радість від довгоочікуванної події! - пише на своїй сторінці у Фейсбук Юлія Іванова, керівник Вишгородського районного відділу культури, національностей та релігій. - Це заслуга не тільки колективу в цілому, а й кожного учасника зокрема. Дякую вам за вашу титанічну роботу по збереженню української культури, за ваш ентузіазм і щирість. Окрема вдячність Новоперівському сільському голові Радіону Старенькому, котрий підтримує колектив».

Шанувальники ансамблю, котрим майстрині завжди дарують і приємний відпочинок, і години радості, і позитивний настрій, також із захопленням розділяють цю приємну звістку і бажають колективу нових творчих злетів.

Новина-flash

На пожежі у Білоцерківському районі згорів дах будинку й моторолер

До оперативно-диспетчерського пункту 5-Державної пожежно-рятувальної частини міста Узин 27-го травня в 05.20 поінформували про те, що горить госпбудівля на вулиці Першотравнева у селі Тарасівка.

Новини за датою

< травня 2018 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 25 26 27
28 29 30 31      

Новости МираПетрівчани разом з Патріархом Філаретом співали многії літа Україні

Петрівчани разом з Патріархом Філаретом співали многії літа Україні

«Україна – на праведному шляху, і вона – переможе», – наголосив під час проповіді у Видубицькому монастрі Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Детальніше...

Більше новин:


Міркування від лікаря-натуропата: чому він видалив з харчування "сучасний" хліб

Міркування від лікаря-натуропата: чому він видалив з харчування

Віктор Хрущов кандидат медичних наук, лікар-натуропат,: «Я видалив зі свого й своїх пацієнтів харчування «сучасний» хліб. Детальніше...

Більше новин:


Київщина: територію храму у Старих Петрівцях прикрасив кований місток

Київщина: територію храму у Старих Петрівцях прикрасив кований місток

Настоятель та прихожани храму Казанської ікони Божої Матері села Старі Петрівці (Вишгородський район) постійно докладають зусиль до того, щоб облаштувати та зро... Детальніше...

Більше новин: