Аматорський фольклорний ансамбль «Новопетрівчанка» Новопетрівського будинку культури (Вишгородський район) отримав звання «Народний».

Звання «Народний» аматорському фольклорному ансамблю «Новопетрівчанка» присвоєно за вагомий внесок у розвиток культури українського народу, високий художній рівень та виконавську майстерність.

«Відчуваємо радість від довгоочікуванної події! - пише на своїй сторінці у Фейсбук Юлія Іванова, керівник Вишгородського районного відділу культури, національностей та релігій. - Це заслуга не тільки колективу в цілому, а й кожного учасника зокрема. Дякую вам за вашу титанічну роботу по збереженню української культури, за ваш ентузіазм і щирість. Окрема вдячність Новоперівському сільському голові Радіону Старенькому, котрий підтримує колектив».

Шанувальники ансамблю, котрим майстрині завжди дарують і приємний відпочинок, і години радості, і позитивний настрій, також із захопленням розділяють цю приємну звістку і бажають колективу нових творчих злетів.

Новина-flash

Київщина: в Ірпінському регіоні знову трагедія на воді

Вранці в 05.05 до оперативно-диспетчерської служби міста Ірпінь повідомили про те, що за адресою: місто Ірпінь, вулиця Гостомельське Шосе на кар’єрі, під час риболовлі, зник чоловік.

Новини за датою

< травня 2018 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 25 26 27
28 29 30 31      

Новости МираКиївщина: молитва перед початком навчального року

Київщина: молитва перед початком навчального року

У неділю, 2-го вересня 2018 року, в храмі Казанської ікони Божої Матері села Старі Петрівці (Вишгородський район) після Божественної Літургії настоятель отець В...

Детальніше...
Більше новин:


Розширення Києва є небезпечним…

Розширення Києва є небезпечним…

Ірпінь, Вишневе, Бориспіль, Бровари, Буча – зможуть у перспективі приєднати до столиці. Детальніше...

Більше новин: