Вчора у районному будинку культури «Енергетик» відбувся ювілейний творчий вечір фольклорного колективу «Золотий вік», присвячений Дню матері.

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо".

Разом з колегами по творчому цеху, художніми колективами, котрі працюють при районному будинку культури, майстрині подарували глядачам прекрасну концертну програму, що, за свідченням шанувальників, сповнила їх серця душевного тепла, подарувала гарний настрій, наснажила самим ЖИТТЯМ.

Це й не дивно, адже в кожній пісні цього самобутнього творчого колективу завжди присутня, як говорить їх музичний керівник Віктор Туровський, енергія добра, котра дозволяє забути про негаразди, заряджає позитивом і бажанням ділитись цим позитивом з іншими.

Романтичні, веселі, сповнені болю за втрату, переживань за долю рідної України, пісні-обереги, пісні-поучання… Це далеко неповний перелік тем, які звучать у піснях з репертуару «Золотого віку».

Вітаючи колектив з нагоди їхнього ювілею, керівники міської і районної влади, представники обласної ради, депутати міської та районної рад, їх шанувальники наголошували, що, незважаючи на поважний вік майстринь, від їх виступів завжди віє молодістю і бадьорістю, нестримним бажанням зробити життя кращим.

За активну участь у реалізації соціальних та культурно-мистецьких проектів міста, району та області музичний керівник колективу Віктор Туровський та художній керівник Тамара Шевченко нагороджені грамотами Київської обласної ради, кожен член колективу отримав грамоти від райдержадміністрації та районної ради, подяку колективу вручено від Вишгородського територіального центру соціального обслуговування.

Привітали подарунками творчий колектив і Асоціація роботодавців Вишгородщини та компанії «Альянс краси», помічники депутата обласної ради Романа Буковського.

На закінчення концерту Тамара Шевченко звернулась до всіх шанувальників творчості колективу: «Дякуємо за підтримку нашої діяльності і допомогу в організації нашого ювілейного концерту міській та районній владі, районному відділу культури, Територіальному центру соціального обслуговування, депутатам міської ради Юрію Колодзяну та Валерію Виговському, керівнику компанії «Альянс краси» Вадиму Геращенку, депутату обласної ради Роману Буковському. Та найбільше вдячність – нашим глядачам. Без вашої щирості, без вашої підтримки, без вашої уваги ми не змогли б повною мірою проявити нашу майстерність, реалізувати наші творчі плани».

Планів у цього самобутнього колективу - вистачає. Ще чимало творчих Олімпів, на які вони мріють піднятися. Хай щастить їм у цьому!

Новини за датою

< травня 2018 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Новости МираКиїв присвятив захисникам України концерт "Вони присягнули на мир і волю"

Київ присвятив захисникам України концерт

14 жовтня, в День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Українського козацтва, у Києві у Палаці спорту відбувся святковий концерт «Вони присягнули ...

Детальніше...
Більше новин: