На базі Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році» відбувся районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо" за інформацією у Фейсбук Інни Шубко.

Метою гри є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

НВК «Гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ступеня» представляв рій «Отамани» у складі Івана Панфьорова (комадир), Катерини Дроняк, Юлії Ковпак, Максима Биховченка, Андрія Махнія, Валерія Овсієнка, Данила Людвиченка та Дмитра Хваля.

Всі команди – учасники гри (а їх було десять) брали участь у залікових змаганнях. Команда НВК посіла ІІ місце в Інтелектуальній грі-вікторині «Відун» та творчо-мистецькому звіті «Ватра», ІІІ місце виборола у туристсько-спортивній смузі перешкод.

Вітають рій "Отамани" зі здобутими трофеями. Дякують педагогам-організаторам Світлані Бельченко й Ірині Радченко за підготовку до змагань. А ще вітають із перемогою рій «Петрівські джури» із Новопетрівської ЗОШ № 1.

Новина-flash

Київщина: Президент відвідав Вишгородщину

У Вишгороді, у Соборі Вишгородської Богородиці УГКЦ, пройшла екуменічна молитва за участі Президента України Петра Порошенка, духовенства УГКЦ й Православної Церкви. Очолив службу Екзарх Харківський, Владика Василь Тучапець.

Новини за датою

< травня 2018 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Новости МираПетрівчани разом з Патріархом Філаретом співали многії літа Україні

Петрівчани разом з Патріархом Філаретом співали многії літа Україні

«Україна – на праведному шляху, і вона – переможе», – наголосив під час проповіді у Видубицькому монастрі Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Детальніше...

Більше новин:


Знизити рівень цукру у крові допоможуть – вісім рослин

Знизити рівень цукру у крові допоможуть – вісім рослин

Найчастіше порушення в організмі людини виникають через надмірне споживання солодкої їжі та незбалансований раціон харчування у цілому. Щоб уникнути цих збоїв, ... Детальніше...

Більше новин: