Вишгород: сезон відкрили, шлагбаум – закрили

З настанням теплої, вже по-справжньому літньо-спекотної погоди, набережна Київського водосховища стає улюбленим місцем відпочинку городян і заповнюється мамами з дітьми у візочках, любителями покататись на роликах чи велосипедах, пройтись понад Київським морем.

Про це повідомляє "Вишгород.Лайф.Інфо" (за інформацією Вишгородського міського голови Олексія Момота у Фейсбук) шлагбаум регулюватиме пропуск транспорту на набережну Київського водосховища.

Саме з огляду на це й відповлено роботу пропускного пункту зі шлагбаумом.

Міський голова переконано повідомляє, що «право проїзду надається лише: працівникам ГЕС (у робочий час), нацполіції, швидкої медичної допомоги, пожежним; віндсерфінгістам (котрі їдуть з обладнанням); співробітникам міськради та райдержадміністрації (виключно в робочий час)».

У разі необхідності, до списку можуть бути внесені й інші транспортні засоби, але лише за рішенням виконкому. Мають право на проїзд й авто, що обслуговують розташовані на набережній кафе.

Також О. Момот наголошує, що «ніяким депутатам, заступникам, радникам, помічникам кого б то не було дозволів не видавалося. Особисто я також жодного разу не заїздив за ШЛАГБАУМ і не збираюся (хіба що на велосипеді)».

Рух транспортного засобу має здійснюватися із увімкненою «аварійкою» і не швидше, ніж 20 км/год. Пост охорони планують наближчим часом обладнати відеокамерами.

Новини за датою

< травня 2018 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31