Вишгородщина: прокуратура повернула Димерській гімназії будівлю їдальні, відчуджену 12 років тому

Завдячуючи облпрокуратурі, договір купівлі-продажу приміщення їдальні Димерської гімназії, котру незаконно підприємець переобладнав під магазин побутової техніки та будматеріалів, визнано недійсним.

Про це інформує веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо" за повідомленням прес-служби прокуратури Київської області.

Дванадцять років тому Димерський навчальний заклад втратив приміщення їдальні і учнів фактично позбавили місця для харчування.

За інформацією прес-служби прокуратури Київської області, події розвивалися наступним чином: посадові особи виконкому Димерської селищної ради у 2006 році надали дозвіл на продаж приміщення їдальні (88 м²) Димерського навчального закладу.

У подальшому, Фондом комунального майна Вишгородського району його було відчужено на користь фізичної особи-підприємця, котра, у свою чергу, розмістила тут магазин побутової техніки й будівельних матеріалів.

Виявивши порушення вимог чинного законодавства, облпрокуратура подала позовну заяву, в якій наполягала на визнанні договору купівлі-продажу недійсним і поверненні приміщення їдальні до комунальної власності.

Встановлено, що наразі учні закладу (їх сьогодні – 360, при тому, що гімназія розрахована на 280) не мають приміщення, котре б забезпечувало їх харчуванням.

Верховний суд підтримав правову позицію прокуратури щодо незаконності приватизації нерухомого майна навчального закладу. Його повернули до комунвласності, учні отримали таке, необхідне для організації харчування, приміщення.

Новина-flash

Вишгороду урочисто передали авторську скульптуру "Анна Ярославна. Королева Франції"

Автори скульптури – засновники мистецького фестивалю «Anne De Kiev Fest» Костянтин Скритуцький та Федір Баландін, а також Марина Соловйова, голова громадської організації «Чотири Королеви», особисто передали міському голові Вишгорода Олексію Момоту і керівнику Вишгородського історико-культурного заповідника Владі Литовченко модель пам'ятника королеві Франції, видатній доньці Ярослава Мудрого.

Новини за датою

< травня 2018 >
П В С Ч П С Н
  1 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31