У Нових Петрівцях місцева громада спільно з ветеранами АТО розробляють програму, яка допомагатиме військовим адаптуватися до мирного життя.

Про це повідомляє "Вишгород.Лайф.Інфо" з посиланням на "5 канал".

Громада Нових Петрівців зібралася, щоб з’ясувати, як військовим адаптуватися до мирного життя. А допомогав – Український центр ненасильницького спілкування. Організаторами було поставлено завдання: з огляду на конкретні потреби, які можуть виникати у військовослужбовців, – скласти для громади безпосередньо список дій.

"Створюючи умови, де люди зможуть почуватися безпечно, щоб розмовляти про ці питання й знаходити, що за цим стоїть, можливо одне в одному побачити людину", – наголосив Артем Сівак, модератор тренінгу.

А Галина Оруел, військовий психолог, підкреслює, що бійці не звертаються за допомогую бо сприймають це – як вияв слабкості. І приходять до експертів тоді, коли психологічний стан став критичним.

І військові згодні з тим, що психологічна реабілітація потрібна – всім бійцям.

Новина-flash

Київщина: у Вишгороді п'яний чоловік ледь не збив жінку (відео)

Чоловік після розпиття алкогольних напоїв вирішив сісти за кермо, щоб з'їздити за "добавкою". У результаті цього він в'їхав в огорожу й ледь не збив жінку.

Новини за датою

< квітня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21
23 24 25 26 27 28 29
30            

Новости МираКиївщина: у Вишгороді засяяв хрест на куполі нового храму

Київщина: у Вишгороді засяяв хрест на куполі нового храму

У Вишгороді споруджується новий храм Української православної церкви Київського патріархату – Собору Архангела Гавриїла. Сьогодні на новобудові освячено і встан... Детальніше...

Більше новин: