У малому залі засідань Вишгородської РДА відбулася зустріч в форматі «круглого стола» з лікарями Київщини.

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо" за інформацією у Фейсбук Андрія Чижевського.

Зустріч була організована депутатом Верховної Ради України VIII скликання – Юлією Володимирівною Тимошенко, також на зустріч завітали керівник обласної організації ВО «Батьківщина» – Костянтин Анатолійович Бондарєв, та голова Київської Обласної Ради – Ганна Віталіївна Старикова.

Метою зустрічі, було обговорення з фахівцями медичної галузі їх відношення до результатів медичної реформи, та питання які були до початку реформу, й такі, які з’явилися після неї, аби розуміти ситуацію з «перших вуст», адже хто як не самі лікарі, можуть запропонувати зміни до діючих нормативів і наказів Міністерства Охорони Здоров’я, так і до програм які існують або на етапі реалізації на районних и обласних рівнях.

Отримавши вичерпну інформацію і відгуки від працівників галузі, була чітко усвідомлена проблематика медицини на рівні населених пунктів, районів та держави загалом внаслідок реформування, що тільки допоможе в розумінні вирішення першочергових питань та висунення на розгляд програм та законопроектів, які дозволять лікарям працювати легше, краще, надавати населенню якісніші послуги по збереженню їх здоров’я.

Медиків запрошують завжди до діалогу аби реагувати на питання і виклики, які стоять сьогодні.

Новина-flash

Київщина: жахливу ДТП спровокувала вантажівка

У селі Калинівка (Броварський район) трапилася автопригода за участю вантажівки й «ВАЗ-2109».

Новини за датою

< квітня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Новости МираКиївщина: у Вишгороді засяяв хрест на куполі нового храму

Київщина: у Вишгороді засяяв хрест на куполі нового храму

У Вишгороді споруджується новий храм Української православної церкви Київського патріархату – Собору Архангела Гавриїла. Сьогодні на новобудові освячено і встан... Детальніше...

Більше новин: