Вишгородщина: поліцейські області навчають дітей надавати постраждалим першу домедичну допомогу

Працівники Ювенальна превенція поліції Київської області за ініціативи Ювенальна Поліція України та за допомоги очільника громадської волонтерської некомерційної організації провели майстер-клас з надання першої домедичної допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод, для старшокласників Вишгородської спеціалізованої школи "Сузір’я".

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо" за інформацією у Фейсбук ГУ НП у Київській області.

У теорії та на практиці діти дізналися про методи визначення зупинки дихання та серцевої діяльності, правила іммобілізації при травмах, освоїли навики з проведення серцево-легеневої реанімації, прийоми зупинки кровотечі, техніку накладання джгута та пов’язок. Головне - увагу школярів зосередили на необхідності забезпечення власної безпеки під час допомоги постраждалим.

Поліцейські на постійній основі проводять пізнавальні та навчальні мастер-класи, адже вони ефективно сприяють обізнаності підлітків щодо дій у критичних ситуаціях, а також навчають базовим знанням, які здатні врятувати життя.

Новина-flash

На Київському Подолі – унікальна передноворічна виставка

У Центрі української культури та мистецтва (м. Київ, вул. Хорива, 19-В) проходить «VII Свято Новорічної Іграшки». Відвідувачі, йдучи залами, поринають у атмосферу новорічної казки, що представлена і експонатами сучасного мистецтва, і зразками з минулого століття.

Новини за датою

< квітня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30