Вишгородщина: юні краєзнавці зібралися у "Дивосвіті"

11 квітня 2018 року у Вишгородському районному Центрі творчості «Дивосвіт» відбулася Десята районна конференція юних краєзнавців «Світ у Вишгородських барвах», присвячена 45-річчю від дня створення Вишгородського району.

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо" за інформацією у Фейсбук Марини Ганіцької.

Могутнім і невичерпним джерелом духовності, моральності і культури суспільства є любов до рідного краю, його неоціненних багатств, глибока пошана до історії та віковічних традицій народу. Але мало любити рідну Батьківщину – її ще треба знати. Краєзнавство – один із найцікавіших напрямів сучасної науки. Ніколи не вичерпається допитливість людини, яка прагне дізнатися, що відбувалося на землі, де вона народилася і живе, що було до неї, як жили її прародичі, яким ремеслом займалися.

Метою даної конференції є виховання любові і дбайливого ставлення до рідної землі, – своєї “малої батьківщини”, її історії, поваги до народних традицій і звичаїв, фольклору, любові до рідної природи.

Привітати учасників конференції завітали заступник голови Вишгородської районної ради Марина Ганицкая (Марина Ганіцька), завідуюча експозиційним відділом Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році» Ольга Субач, Президент Благодійного фонду Святої Ольги Володимир Малишев.

У заході взяли участь вихованці пошуково-краєзнавчих гуртків з п’ятнадцяти музеїв навчальних закладів Вишгородщини.

Заступник голови Вишгородської районної ради Марина Ганіцька, відкрила конференцію вітальним словом та подякувала усім, хто долучилився до організації проведення та зазначила, що саме від юних краєзнавців залежить історичне висвітлення нашої Вишгородщини.