Театральна студія "Лицедії" в гостях у Вишгородській гімназії

Сьогодні в гості до учнів НВК «Гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ступеня» завітали вихованці дитячої театральної студії «ЛИЦЕДІЇ».

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо" за інформацією у Фейсбук Інни Шубко.

Талановиті діти та їх керівник Ірина Слесаренко підготували для глядачів яскраву виставу «Правдивий брехун» за мотивами оповідання Рудольфа Еріха Распе «Пригоди барона Мюнхгаузена».

Багатьом читачам знайомі рядки про фантазера – вигадника: «Маленький дідок із довгим носом сидить біля каміна й розказує про свої пригоди…: як він літав на Місяць, як він жив серед триногих людей, як його проковтнула велетенська рибина, як у нього відірвалася голова…, про те, як на голові в оленя виросло розкішне дерево… Вишня. І на вишні ягоди. Такі соковиті, солодкі...».

Роль найправдивішої людини на землі зіграв семикласник Сашко Шостак. Але це була гра справжнього актора! І всі, хто був поруч із головним героєм на сцені, і глядачі у залі, були задіяні у дійство, були його учасниками.

А потім перед учнями гімназії виступили дівчатка й хлопчики, які вже стали лауреатами Всеукраїнськиї та Міжнародних конкурсів – читців: Марія Дахно, Злата Торгонська, Катерина Петрова, Єлизавета Бабкіна, Марія та Олександр Шостаки, Ілля Надаєнко, Поліна Герасименко, Софія Немтінова. Юні декламатори читали твори Антона Чехова, Агнії Барто, Едуарда Успенського, Юлія Кіма, та багатьох класиків. Завершилися читання поезією, яка є актуальною для нас усіх сьогодні, – віршем Віктора Баранова «До українців».

Новина-flash

Київщина: у Василькові масштабна пожежа охопила сотні метрів житла

До оперативно – диспетчерської служби Васильківського району минулого дня поінформували про пожежу житлового будинку в місті Васильків на вулиці Гоголя.

Новини за датою

< квітня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30