Раки-монстри атакують зоопарк "12 Місяців" й водойми Вишгородщини

У приватному зоопарку «12 Місяців» сталася надзвичайна подія.

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо".

Вчора вранці зоотехніки зоопарку спостерігали незвичайну активність в штучному озері на території, яка зазвичай приспускають на зиму. Спочатку працівники подумали, що обвалюється берег водойми, але при детальному огляді виявили в озері сотні непроханих і невпізнаних «гостей».

В озері помітили кілька досить великих раків. Пр це розповів начальник відділу водоплавних Л. Ульріх. Спеціально їх туди ніхто не запускав. За інформацією www.obozrevatel.com/kiyany – чіпати цих монстрів не стали й викликали столичних ветеринарів і співробітників київського інституту ракоподібних, але і вони не змогли дати чіткого пояснення.

Найнеприємніше, що ці гігантські членистоногі вже були помічені в довколишніх водоймах: навколишніх озерах, річках і навіть у Київському водосховищі. З підвищенням температури води ці монстри починають проявляти активність, агресію до живих об'єктів. А після вчорашнього нападу на сільських корів, які прийшли на водопій в селі Демидів, було прийнято рішення не випускати на вулицю домашніх і сільськогосподарських тварин без супроводу представників громадських дружин.

Новина-flash

Вишгородщина: нічна ДТП поблизу Лебедівки – стала смертельною (відео)

Критичний стан на дорогах – ускладнюють погодні умови.

Новини за датою

< квітня 2018 >
П В С Ч П С Н
           
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30