Вишгородці були кращими на Мінському фестивалі

У Мінську з 25 по 27 березня 2018 року проходив міжнародний фестиваль творчості "Крила МИРу. Білорусь збирає друзів!".

Про це інформує веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо" за повідомленням Інни Шубко.

Протягом трьох фестивальних днів творчі колективи з 5 регіонів Республіки Білорусь, Латвії та України спілкувалися мовою, яка не потребує перекладу – мовою творчості та дружби.

Цікаві майстер-класи від відомого хореографа Тетяни Резнік з Білорусі та викладача Школи акторської майтерності з Юрмали Олексія Ступеле; спілкування зі спортивним коментатором каналу Мінськ-ТВ Федором Прошкіним; перегляд художнього фільму та вистави, герої якої говорили двома мовами – українською та білоруською, «Ноч на Каляды» (за повістю М. Гоголя «Ніч перед Різдвом»); інтелектуальна гра; знайомства з однолітками з різних країн та культурою країн-сусідів; свято пісню й танцю – усе це чекало на команду НВК «Гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ступеня» у складі Іветти Лютаєвої, Зої Святної, Марини Бельченко, Вікторії Коноплицької, Ксенії Уткіної, Євгена Махновця, Івана Панфьорова, Андрія Махнія, Микити Шерстньова та Арсенія.

Наша команда у конкурсні дні представила українські народні танці й пісні. Жюрі та глядачі були у захваті, тому високо оцінили виступ наших артистів: восьмикласниця Ксенія Уткіна (вчитель Інна Шубко) посіла ІІ місце в інтелектуальній грі «Знаю!». Солістка Іветта Лютаєва здобула перемогу у вокальному конкурсі в номінації «Вокальна майстерність» за виконання пісні про маму на слова Б. Олійника й отримала спеціальний приз – золоту нотку. А пісня «Давайте дружити» у її виконанні стала своєрідним гімном фестивалю, адже в останній день вона лунала з вуст усіх дітей.

Виконання українського гопака та танець «Ніч яка місячна» (хореограф Світлана Бельченко) принесли команді повну перемогу, за яку ми отримали Гран-прі фестивалю.

Це були щасливі дні, адже діти займалися тим, чим вони мають займатися: вони вчилися, спілкувалися, дружили, змагалися, складали плани на майбутнє.

Новини за датою

< березня 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 29 30 31