Вишгородщина: у бібліотеці "шукали" книжки…

Існує цілком виправдана думка, що не існує людей, які не люблять читати.

Просто є люди, які ще не знайшли для себе книги.

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо" за інформацією у Фейсбук Інни Шубко.

Психологи радять: радбте дитині найрізноманітніші жанри та теми книжок. Якщо не казки – спробуйте історії про тварин, не вийшло нічого з фентезі – може потрібні детективи? А коли знайдете те, що шукали – задовольняйте потребу читача.

Саме таким пошуком займалися вчитель Ірина Єременко та учні 1-В класу НВК "Гімназія "Інтелект" - ЗОШ І ступеня" на відкритому занятті з літературного читання "Українська народна казка "Рукавичка".

Діти із задоволенням читали, перевтілювалися у героїв казки, підбирали ілюстрації та малювали. І видно було, що все, що робиться, приносить їм задоволення. Тим більше, що поруч із ними були й батьки, які підготували яскраві казкові костюми.

Оточіть дитину книжками. Хай це стане культом родини. Читайте самі – бо немає ефективнішого засобу виховання, ніж приклад батьків. Запишіть малюка до бібліотеки – бо це стане справжньою пригодою для нього. Залишайте книжки вдома на видних місцях. «Забувайте» їх закрити на цікавому місці, залишайте закладки та позначки – цікавість обов’язково візьме гору. Купуйте нові книжки – вони неперевершені.

Новина-flash

Київщина: врятовано від пожежі будинок у селі Віта-Поштова (відео)

До оперативно-диспетчерської служби Києво-Святошинського району повідомили про загорання житлового будинку у селі Віта-Поштова.

Новини за датою

< березня 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31