У Новопетрівському СЦСССДМ в неділю продовжила роботу друга група дітей, які проходять тренінг "Лідерство та громадська активність".

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо" за інформацією у Фейсбук (Татьяна Кот).

Через інтерактивні форми навчання школярі вчилися працювати в групах, презентувати свою роботу, мріяли про майбутнє Нових Петрівець, визначали актуальні проблеми в нашій громаді, вчилися розробляти анкету для громади по вивченню найбільш актуальних питань. Дякують всіх за активну участь, а також особлива подяка тренеру Оксані Івасів за вражаючий тренінг.

Всіх учасників чекають наступної неділі. Будуть вчитися писати проекти. А найкращий соціальний проект отримає мінігрант 24 березня на загальній презентації всіх дитячих проектів куди будуть запрошені всі учасники тренінгу, батьки, вчителі, друзі та всім кому цікаво.

Новина-flash

Київщина: в Ірпені на пожежі загинув власник будинку

До оперативно-диспетчерської служби міста Ірпінь сьогодні, в 05.09, поінформували про загорання житлового приватного будинку в Ірпені на вулиці Білокур.

Новини за датою

< березня 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Новости МираПетрівчани разом з Патріархом Філаретом співали многії літа Україні

Петрівчани разом з Патріархом Філаретом співали многії літа Україні

«Україна – на праведному шляху, і вона – переможе», – наголосив під час проповіді у Видубицькому монастрі Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Детальніше...

Більше новин:


Знизити рівень цукру у крові допоможуть – вісім рослин

Знизити рівень цукру у крові допоможуть – вісім рослин

Найчастіше порушення в організмі людини виникають через надмірне споживання солодкої їжі та незбалансований раціон харчування у цілому. Щоб уникнути цих збоїв, ... Детальніше...

Більше новин: