Вишгородщина: у Лютежі – новий реконструйований дитячий садок

У селі Лютіж відкрили реконструйований дитячий садок.

Про це інформує веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо" з посиланням на повідомлення у Фейсбук народного депутата України Ярослава Москаленка.

«Це саме той дитячий садок, в який мене сорок років тому вперше привела мама. А коли його відвідувала моя сестра, садок пережив першу капітальну реконструкцію. Приміщення ледь вміщувало сто дітей, але село зростало, і цього вже було замало, – згадує Ярослав Москаленко. – Пам’ятаю, коли в Лютежі засідав перший виконком села, і я був серед його учасників. Ми мріяли добудувати хоча б одну групу, щоб хоч трохи розширити можливості дитсадка. І ось «Центр розвитку дитини «Барвінок» – дошкільний сучасний навчальний заклад. Він повністю реконструйований, на двісті місць, має музичну та спортивну зали, методичний кабінет, кабінет для організації гурткової роботи».

Все це зараз стало можливим при зміні механізму фінансування на місцях, коли пряма субвенція з облбюджету надана безпосередньо сільраді, а кошти для будівельних робіт були виділені також з районного й сільського бюджетів. Саме так разом, спільно вдалося зробити справжнє свято для лютізьких дітлахів та їхніх батьків.