У селі Лютіж відкрили реконструйований дитячий садок.

Про це інформує веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо" з посиланням на повідомлення у Фейсбук народного депутата України Ярослава Москаленка.

«Це саме той дитячий садок, в який мене сорок років тому вперше привела мама. А коли його відвідувала моя сестра, садок пережив першу капітальну реконструкцію. Приміщення ледь вміщувало сто дітей, але село зростало, і цього вже було замало, – згадує Ярослав Москаленко. – Пам’ятаю, коли в Лютежі засідав перший виконком села, і я був серед його учасників. Ми мріяли добудувати хоча б одну групу, щоб хоч трохи розширити можливості дитсадка. І ось «Центр розвитку дитини «Барвінок» – дошкільний сучасний навчальний заклад. Він повністю реконструйований, на двісті місць, має музичну та спортивну зали, методичний кабінет, кабінет для організації гурткової роботи».

Все це зараз стало можливим при зміні механізму фінансування на місцях, коли пряма субвенція з облбюджету надана безпосередньо сільраді, а кошти для будівельних робіт були виділені також з районного й сільського бюджетів. Саме так разом, спільно вдалося зробити справжнє свято для лютізьких дітлахів та їхніх батьків.

Новина-flash

У напрямку від Вишгорода до Почайни на вулиці Богатирська – серйозна ДТП

Сьогодні на вулиці Богатирська зіткнулися п’ять автомобілів.

Новини за датою

< березня 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Новости МираПетрівчани разом з Патріархом Філаретом співали многії літа Україні

Петрівчани разом з Патріархом Філаретом співали многії літа Україні

«Україна – на праведному шляху, і вона – переможе», – наголосив під час проповіді у Видубицькому монастрі Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Детальніше...

Більше новин:


Знизити рівень цукру у крові допоможуть – вісім рослин

Знизити рівень цукру у крові допоможуть – вісім рослин

Найчастіше порушення в організмі людини виникають через надмірне споживання солодкої їжі та незбалансований раціон харчування у цілому. Щоб уникнути цих збоїв, ... Детальніше...

Більше новин: