Дитячим садкам, школам і вищим навчальним закладам рекомендовано призупинити роботу до 6 березня включно з метою економії споживання газу.

Про це інформує веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо" за повідомленням від Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалила.

«Відповідно до наказу, починаючи з сьогоднішнього дня рекомендувати… Зупинити роботу дошкільних навчальних закладів, в школах й вищих навчальних закладів до шостого березня включно», – наголосив І. Насалик з трибуни парламенту під час години запитань до уряду, сьогодні – другого березня.

Міністр поінформував й про те, що енергогенерувальні компанії переведено з газу на мазут, а це дозволить заощадити Україні від п’ятнадцяти до двадцяти млн. кубометрів газу на добу.

Відомо, що РФ припинила поставки газу до України з 1-го березня й знизила тиск в своїх газопроводах на двадцять %, обмеживши продаж газу іншим клієнтам. Відтак «Нафтогаз України» закликав українців знизити температуру у своїх домівках на 1-2° C й наголосив, що температуру знизять і в будинках з центральним опаленням.

Новина-flash

Вишгородщина: у рибалок-браконьєрів вилучили більше 100 кг улову

Рибоохоронний патруль Київщини, проводячи рибоохоронні рейди на річці Тетерів, де будь-яка рибогосподарська діяльність заборонена, затримав браконьєрів, що десятьма сітками витягли 115 кг риби.

Новини за датою

< березня 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Новости МираПетрівчани разом з Патріархом Філаретом співали многії літа Україні

Петрівчани разом з Патріархом Філаретом співали многії літа Україні

«Україна – на праведному шляху, і вона – переможе», – наголосив під час проповіді у Видубицькому монастрі Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Детальніше...

Більше новин:


Знизити рівень цукру у крові допоможуть – вісім рослин

Знизити рівень цукру у крові допоможуть – вісім рослин

Найчастіше порушення в організмі людини виникають через надмірне споживання солодкої їжі та незбалансований раціон харчування у цілому. Щоб уникнути цих збоїв, ... Детальніше...

Більше новин: