Київщина: у Вишгороді затримано кримінального авторитета з РФ (відео)

Днями у Вишгороді затримали й видворили з України російського кримінального авторитета на прізвище "Хасан".

Про це інформує веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо" з посиланням на сторінку ГУ НП в Київській області у Facebook.

П’ятдесятишестирічний громадянин Росії Заур Зеліхманович Домбаєв проживав в Україні без дозвільних документів. Є членом збройних незаконних формувань й впливав безпосередньо на погіршення криміногенної ситуації.

Цей іноземець розвивав злочинні ідеї, погляди з метою залучити до злочинності молодь. Підтримув безпосередньо зв’язки з лідерами організованих злочинних угрупувань, які діють на території кількох регіонів, а також координує й узгоджує свої дії з особами криміногенного середовища та зі злодіями в законі.

Його затримали безпосередньо співробітники Управління карного розшуку поліції Київщини спільно з колегами з Департаменту карного розшуку НП у Вишгороді, у рамках загальнодержавних профзаходів "Мігрант".

Вишгородським РВ УМДС у Київській області ДМС України прийнято безпосередньо рішення видворити примусово нелегала з забороною в'їзду на територію України впродовж трьох років. Чоловіка депортовано в РФ потягом "Київ-Москва".

Новина-flash

На свій День народження Вишгородський заповідник відкрив унікальну виставку

На базі Вишгородського історико-культурного заповідника відкрилася виставка «Життя українського Полісся: побут селян і міщан ХІХ – початку ХХ ст.». Цю виставку присвятили 23-ій річниці відкриття заповідника і вона діятиме у Музеї давньоруського гончарства аж до початку наступного року.

Новини за датою

< лютого 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
26 27 28