Більшість людей сьогодні навіть не помічають, як постійний стрес й надто швитдкий ритм життя впливають не тільки на фізичне, а й на психічне здоров'я.

Головні болі

Майже кожна людина інколи страждає від головного болю. Однак слід замислитися, якщо це стало частиною вашого життя. Депресія, як доведено, посилює фізичні болі, незалежно від причини. Тому, якщо у вас виникли проблеми з блукаючими болями по всьмоу тілу, або постійними головними — негайно зверніться до лікаря.

Проблеми з травленням

Ви можете здивуватися, але проблеми з травленням часто є ознакою психічного захворювання, іноді у зв'язку зі зміною апетиту. Це може призвести до нудоти, діареї та запорів.

Збільшення ваги

Існують докази, що депресія може призвести до збільшення ваги. Дослідження 2014-го року, опубліковане в Американському журналі охорони здоров'я, продемонструвало, що люди, які відчували себе сумно та самотньо впродовж довгого часу, набирали вагу швидше, ніж ті, хто одразу звертався за допомогою.

Доктор Белінда Найдхем, доцент та провідний автор дослідження, пояснила чому: "Знаходячись у дeпресії люди вживають більше продуктів високої калорійності, та, зазвичай, зменшують фізичне навантаження".

Новина-flash

"Святковий вечір" дарував святковий настрій (репортаж)

У Вишгородському районному будинку культури «Енергетик» відбувся чудовий захід, названий організаторами «Святковим вечором».

Новини за датою

< лютого 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
26 27 28        

Новости МираКиївщина: у Вишгороді засяяв хрест на куполі нового храму

Київщина: у Вишгороді засяяв хрест на куполі нового храму

У Вишгороді споруджується новий храм Української православної церкви Київського патріархату – Собору Архангела Гавриїла. Сьогодні на новобудові освячено і встан... Детальніше...

Більше новин: